Парфумерна продукція є невід'ємною частиною життя майже кожної жінки. Стійкий якісний аромат не лише доповнює, а й підкреслює її образ, особистість, риси характеру. Духи у подарунок жінці - це ідеальне рішення, можете не сумніватися. Однак будьте готові – вибір такого подарунка потребує особливо ретельного підходу. Наш інтернет-магазин оригінальної парфумерії Mamozin створює унікальні парфумерні композиції. До їх складу входить лише натуральна французька сировина. Ми з радістю станемо вашим путівником у чарівному світі ароматів і підкажемо які парфуми краще подарувати дівчині.

Крапки дотику – як вибрати парфуми на подарунок жінці?

Подивіться на світ її очима

Головна річ при виборі аромату для дівчини – це розуміння її особистісного характеру. Чим краще ви знаєте, а може навіть відчуваєте даму, тим легше вам даватиметься вибір хороших жіночих духів дівчині в подарунок. Саме знайшовся черговий привід і причина виявити до неї більше тепла, турботи, уваги.

Не бійтеся ставити запитання

Цікавьтеся улюбленими ароматами дівчини. Запитайте які запахи їй навпаки неприємні. Будьте певні, обговорення таких тем вона підтримає із задоволенням. Це допоможе вам зрозуміти як обрати парфуми дівчині найбільш практичним способом. "Ароматні" розмови привнесуть нові фарби у ваше спілкування, зроблять його більш цікавим, натхненним, захоплюючим. Жінка зрозуміє, що ви дійсно зацікавлені в її уподобаннях. Ваша уважність відтворить між вами теплу атмосферу та сприяє зближенню.

Звертайте увагу на дрібниці

При виборі жіночих парфумів на подарунок важлива кожна деталь – вік, сфера діяльності, пора року, інтереси, захоплення. Збирайте їх за всіма критеріями поетапно. Згодом ви зможете скласти цілісну композицію докупи. Спираючись на отриману картину, ви зрозумієте як правильно обрати парфуми для дівчини. У холодну пору року актуальнішими є насичені пряні аромати, а в теплу погоду душа бажає легкості, свіжості з нотками фруктів або ягід.

Який парфум подарувати дівчині, спираючись на її характер?

Ми вже розібралися з яких дій потрібно розпочинати вибір жіночого парфуму у подарунок. Тепер давайте обговоримо як вибрати парфуми на подарунок жінці за її темпераментом та особистими якостями.

Свіжість, екзотика та цвітіння

Веселим життєрадісним особистостям особливо характерні фруктові, квіткові або свіжі запахи. Серед таких ароматів в асортименті Mira Max представлені парфуми:

 1. "Violet Dreams"
 2. "Beautiful Life"
 3. "So Tender"
 4. "Cocolady Aventu Woman"
 5. "Pretty Girl"
 6. "Sparkle Woman"
 7. "Red Apple"

Вишуканість та сексуальність

Жінки з більш суворим, гострим характером воліють екстраординарні аромати - пряні, східні, фужерні або дерев'яні. Насичений стійкий запах чудово підкреслить її чуттєвість та сексуальність. Сміливо даруйте їй такі парфуми:

 1. "Damask"
 2. "Night Orchid"
 3. "Black Dress"
 4. "Obsession"
 5. "Lepare Woman"
 6. "Dance"
 7. "Cocolady Musk Night"

Солодощі, ваніль та ласощі

Одним з головних орієнтирів щодо того, яку парфумерію подарувати дівчині виступають її смакові уподобання. Яскравим прикладом є ласуни та любительки ласощів. Напевно, ні дня її життя не обходиться без будь-якої цукерки або шоколадки. Тоді дівчині потрібен аромат, що відображає справжню солодку натуру. Зверніть увагу на солодкі парфуми з ванільними, шоколадними або ягідними нотами:

 1. "Exclusive"
 2. "Blackberry"
 3. "Madame Intense"
 4. "Cocolady Perfect Life"
 5. "Night Cafe"
 6. "Love Paris"
 7. "Cocolady Is"

Неповторний та провокаційний унісекс

Багато жінок віддають перевагу духам унісекс. Це зовсім не дивно - вони, як правило, більш нейтральні, але в той же час залишають дуже тонкий післясмак. Вам слід добре задуматися, якщо ви не раз чули від дівчини компліменти щодо вашого парфуму. Тоді вона дуже зрадіє таким ароматам:

 1. "Vanilla Cigare"
 2. "Malecula1"
 3. "Atom2"
 4. "Rocks"
 5. "Francisko"

Що важливо запам'ятати?

Останнє, проте не за важливістю, про те як правильно підібрати парфуми в подарунок - дайте волю власним відчуттям. Спробуйте скласти невеликий ряд асоціацій, пов'язаних з майбутньою володаркою того самого вишуканого аромату. Які емоції вона викликає у вас? Що ви відчуваєте поряд із дівчиною? Що вона випромінює чи що нагадує? Спирайтеся на власне сприйняття. У такий спосіб вам вдасться відкрити нові аромати як для себе, так і для дівчини. Усвідомлення вашої турботи, уважності, чуттєвості у ставленні до жінки не тільки принесе їй задоволення, а й змусить асоціювати подарований аромат саме з вами.

Дотримуючись всіх цих рекомендацій, ви вже не виснажуватимете себе, витрачаючи багато часу на пошуки того які духи подарувати дівчині. Ми з радістю задовольнимо ваш запит – на нашому сайті представлена ​​лише оригінальна та брендова парфумерія власного виробництва. Серед нашого широкого асортименту ви точно знайдете аромат, що ідеально підходить темпераменту його володарки. Будьте певні, Mamozin порадує вас не лише достатком парфумерних композицій, але й доступністю цін. За допомогою у виборі подарунка ви завжди можете звернутися до особистого менеджера за контактами на нашому сайті. Ми дбаємо про кожного покупця, тому створили зручні фільтри для швидкого пошуку цікавого для вас парфуму. Це значно полегшить вам завдання, заощадить ваш час та зусилля при виборі парфумів. Щиро віримо в те, що такий подарунок порадує вашу жінку і в результаті принесе вам приємні емоції.