Велика кількість жінок не уявляють своє життя без парфумів, що смачно пахнуть. Збираючись кудись ми швидко "опшикуємо" себе парфумованою водою, в результаті чого парфум може залишити слід. Чи відмиваються олійні парфуми і як виводити плями від парфумів? У цій статті ми зібрали поради, за допомогою яких Ви зможете вивести пляму від олійних парфумів та зберегти одяг.

Як випрати плями від олійних парфумів?

Видалення плям від парфумів, особливо стійких, це складний процес. У таких випадках потрібні спеціальні засоби, які можна знайти у господарських магазинах.

Як відпрати олійні парфуми за допомогою засобу для виведення плям?

Якщо Ви хочете застосувати засоб для виведення плям, виконайте інструкції, щоб не пошкодити тканину. Інструкція проста: замочити матеріал у воді, додати засіб на потрібний час, потім випрати як завжди.

Чи відмивається пляма від парфумів підручними засобами?

Існують способи, якими користувалися наші батьки:

  • Спирт – простий та ефективний спосіб, якщо слід від парфуму свіжий. Нанесіть на ватний диск спирт і протріть їм місце забруднення, потім випрати річ у пральній машинці з порошком.
  • Суміш нашатирного спирту та перекису водню. Їх потрібно розвести в однакових пропорціях та нанести на потрібне місце. Цей метод дозволяє вивести навіть старі плями. Засіб потрібно залишити на кілька годин, а потім випрати.
  • Господарське мило. Простий та дешевий спосіб, який можна застосовувати навіть на делікатних тканинах. Зробіть мильну піну та нанесіть її на 10 хвилин.
  • Спирт та глина. Незвичайний варіант, у якому потрібна глина для косметичних процедур. Вона розлучається спиртом до густої консистенції. Після повного висихання акуратно видаліть її і випрати річ як завжди.

Як вивести пляму від парфумів з білого одягу?

Для цього застосовується щавлева кислота та вода. Буквально 5 г щавлевої кислоти розвести в склянці води. Але попереджаємо цей метод не можна застосовувати на тонких тканинах!

Як вивести пляму з вовняної тканини?

Нагрійте невелику кількість гліцерину та нанести його на тканину. За кілька хвилин видаліть його ватним диском з ацетоном. Але будьте уважні, якщо парфум на олійній основі, такий спосіб зробить тільки гірше.

Як вивести забруднення за допомогою лимона?

Лимон здатний урятувати Вас від неприємного сліду на одязі. Візьміть одну часточку і м'якоттю протріть пляму. Залишіть на 15 хвилин, після чого випрати як завжди. Такий спосіб видаляє свіжі та старі сліди від парфуму. Його можна застосовувати на темних та світлих тканинах.

Ми перерахували поради, які допоможуть Вам позбутися плям після парфумів. Щоб не пошкодити тканину перед застосуванням цих методів, користуйтеся правилами:

  1. Перед виведенням докладно вивчіть склад тканини на бирці. Деякі методи працюють лише на делікатних речах.
  2. Використовуючи засоби для виведення плям виконайте інструкції, яка на них вказана.
  3. Щоб легко усунути слід, стирайте його якнайшвидше. Після цього випрати річ повністю, щоб уникнути розлучень.

Ми постаралися максимально розгорнуто відповісти на запитання “як усунути плями від парфумів з одягу?”. Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть видалити небажані сліди.

Коли один із методів не допоміг або Ви боїтеся це зробити самостійно, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Скористайтеся послугами хімчистки, це заощадить ваш особистий час і буде впевненість у результаті. Досвідчені фахівці вже знають, що робити з такими забрудненнями і не зіпсують річ.

Приголомшливі парфумерні композиції в інтернет магазині Mamozin. Оригінальна продукція від найбільшого українського виробника парфумерії Ми виробляємо парфумерію на власному заводі під брендами Mira Max та Cocolady. Вся продукція має національні та міжнародні сертифікати якості та безпеки. Абсолютно кожна позиція виробляється на основі натуральної парфумованої олії, яку ми привозимо з півдня Франції. Асортимент перевищує 400 позицій та постійно продовжує зростати.