Дорогі клієнти, ми раді вам повідомити, що в Одесі вже відкрито перший брендовий магазин сертифікованої парфумерії Mira Max! Ми чекаємо всіх за адресою: м Одеса, вул. Осипова, 50/52.

У шоурумі представлений широкий асортимент парфумованих продуктів на основі натуральних французьких масел. Тут ви знайдете такі серії бренду Mira Max:

-    Парфуми 50 мл.,
-    Парфуми 100 мл.,
-    Натуральні парфумовані 100% масла, 12 мл. і 18 мл.,
-    Тестер парфумерії Mira Max, 6 мл.,
-    Парфуми для салону авто, 50 мл.,
-    Натуральний парфюмований ароматизатор для текстильних виробів, 500 мл.,
-    Натуральні ароматичні дифузори для приміщень, 110 мл.

Тут кожен знайде свій ідеальний аромат! Бренд Mira Max багатий широким вибором жіночого та чоловічого парфумерії, а також нішевими ароматами, і парфумом унісекс.

У своєму складі парфум нашої торгової марки містить виключно натуральну сировину, яке ми самі доставляємо з живописного півдня Франції.
Крім прекрасних ароматів для себе, Mira Max стане відмінним помічником в створенні затишку у вашому домі! Величезний асортимент гурманських і нішевих ароматів для будинку не залишать вас байдужими!

Бренд парфумерії Mira Max покликаний створити вам прекрасний настрій на кожен день! Ну а наша команда із задоволенням порекомендує ароматну композицію, яка буде підходити саме вам!

Чекаємо всіх за адресою: м. Одеса, вул. Осипова, 50/52.

Завжди Вам раді!