Компанія Mamozin є найбільшим виробником парфумерії на території України. Каталог включає два великі бренди Mira Max і Cocolady і налічує понад 500 оригінальних одиниць продукції.

Команда професіоналів постійно працює над створенням унікальних парфумованих композицій, щоб надихати та радувати своїх клієнтів.

Ми є партнерами великих роздрібних мереж HoReCa, а також успішно співпрацюємо з найбільшими українськими інтернет-маркетплейсами. Для оптових клієнтів ми пропонуємо гнучкі умови та широкий асортимент продукції.

Власний завод, оснащений сучасним європейським обладнанням, дозволяє виробляти максимально якісну парфумерію. До складу парфумів входить натуральна сировина, яка нам поставляється із Франції. Ми є першими та єдиними в Україні, хто має контракт із французькою компанією Créations et Parfums. Ця компанія успішно постачає цю ж сировину відомим у всьому світі парфумерним брендам.

Сировина не містить синтетичних компонентів і є абсолютно безпечною для людини. Якість та безпека абсолютно всієї нашої продукції підтверджено українськими та європейськими сертифікатами.

Ми займаємося виробництвом самостійно з нуля та без посередників. Всі етапи здійснюються нами, навіть нанесення гравіювання на пластини виконується на власній гравірувальній машині. Вся продукція розливається та збирається вручну нашими співробітниками, що гарантує додатковий контроль якості.

Команда Mamozin дарує своїм клієнтам неповторні емоції, вкладає всю свою душу та весь досвід у створення якісної парфумерії. Задоволений клієнт – це головна мета компанії Mamozin.

Колекція наших ароматів дозволяє вибрати індивідуальний аромат для кожної особи, для кожного образу, стилю одягу та найголовніше характеру.