0
Укр
0 800 33 18 73
0 800 33 18 73 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
+38(063) 888 85 84 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
+38(098) 888 85 84 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
Графік роботи офісу :
Понеділок - п'ятниця
9:00 - 17:00
Субота, неділя
вихідний
Чоловіча парфумерія оптом
Чоловіча парфумерія Mamozin — унікальна колекція стійких ароматів з натуральної сировини. Про умови співпраці з оптовими покупцями читайте тут.
Чоловіча парфумерія оптом
mamozin

ЧОЛОВІЧА ПАРФЮМЕРИЯ ОПТОМ ВІД MAMOZIN

Український виробник MAMOZIN пропонує оптовим покупцям лінійку чоловічих парфумів під брендами Mira Max і Cocolady. Наша колекція налічує понад 400 продуктових одиниць. Вибрати можна як вечірні парфуми, так і аромати на кожен день. Ми виготовляємо продукцію з натуральної сировини. Безпека і якість продукції підтверджена національними та міжнародними сертифікатами. Оформіть оптове замовлення і наші менеджери зроблять вам унікальну комерційну пропозицію.

Чоловіча парфумерія оптом від MAMOZIN

Як повинен пахнути справжній чоловік? Напевно, кілька подумавши, в голову приходить лише одна відповідь: смачно.

Так, деякі представники сильної половини людства впевнені в тому, що від них повинен виходити натуральний, природний запах (яким би він не був). Феромони все одно зроблять свою справу і не обов'язково пахнути ароматами парфумів іменитих брендів.

Але сьогодні, коли соціалізація досягла, здається, свого апофеозу, величезною популярністю користується чоловіча парфумерія. Купити такий товар можуть як і самі чоловіки, які усвідомлюють, що аромати в сучасному світі вирішують багато, так і представниці прекрасної половини для своїх  чоловіків (для кого такий презент, звичайно, не буде занадто інтимним).

І окремо скажемо про те, що в Mamozin підприємці можуть купити чоловічі парфуми оптом, адже оптові ціни в нашому магазині приємно вас порадують і заощадять бюджет.