Аромат — це перше, на що жінка звертає свою увагу, коли перед нею з'являється чоловік. Адже саме наявність привабливого аромату у чоловіка, запам'ятатися дівчині надовго.

Ринок чоловічої парфумерії багатий різноманіттям парфумерії і ароматів. У цій статті ми вирішили Вам розповісти про кращих чоловічих ароматах на осінь. Ми рекомендуємо восени носити аромати, які будуть поступово розкриватися на шкірі. Для осені прекрасно підходять аромати з нотами тютюну, східні і пряні аромати. Саме тому ми вирішили зробити для Вас добірку кращих чоловічих парфумів на осінь 2021.

Парфумована вода Mira Max "SANDS"

Цей аромат, натхненний безкрайніми пейзажами і просторами дикої природи: уявіть собі безкрає блакитне небо, яке розкинулося над розпеченій дочиста пустелею. Це композиція, яка залишає після себе свіжий слід, одночасно потужний і благородний. Аромат починається з верхніх нот сичуаньского перцю, за якими слід серцева нота, що складається з бергамота. Його тепла і деревна база складається з амброксана. Аромат з високою концентрацією запеклого чарівності, створений з використанням рідкісних і багатих інгредієнтів, спеціально вирощених для цього аромату.

Парфумована вода Mira Max "TR MAN"

Деревно-пряний аромат для чоловіків. Цей аромат відкривається освіжаючою початковій нотою грейпфрута, апельсина і мінералів. Його нота серця складається з перцю, герані, троянди і атласського кедра. База включає ноти ветівера, пачулі і бензоїну. У цього аромату помірний шлейф і він стійкий. Це може бути універсальний освіжаючий аромат практично для будь-якого чоловіка.

Парфумована вода Mira Max "NUMBER 6"

Аромат відкривається неймовірної і багатогранною композицією, яка включає в себе ноти герані, бергамота, цитруса, яблука, сливи і дубового моху. Серцева нота парфуму представлена гвоздикою і геранню, які разом створюють заспокійливу атмосферу. Завершує розкриття аромат фінальна нота з ветівера, кедра, сандалу і ще більше поглиблюють трав'яний акорд.

Парфумована вода Cocolady "CODE IN BLACK"

Оригінальний аромат для чоловіків, являє собою поєднання цитрусових, пряних і деревних нот, що створюють ароматний спокусливий аромат. Цей класичний аромат відкривається освіжаючою початковій нотою з бергамота і лимона. Пряні нотки формуються в серці аромату з квітів оливкового дерева і анісу. Кінцева нота з тютюну, шкіри і бакаута завершують аромат і надають йому справжню благородність.

Парфумована вода Cocolady "Millionaire Man"

Деревно-пряний аромат для чоловіків, ідеальний для тих, хто хоче створити аромат, заснований на деяких з найяскравіших нот класичної та сучасної парфумерії. Аромат відкривається нотами грейпфрута, мандарина і червоного апельсина. Акорди цитрусових заряджають енергією, і змінюються багатою серцевої нотою з троянди, різних спецій і лимонника. Фінальна нота з високо цінується амбри, пачулі, шкіри і білого дерева принесуть екзотичний фінал з зеленими і анімалістичні акордами. Неважливо з яким стилем одягу ви поєднуєте цей вічно стійкий аромат, від компліментів вам не врятуватися. Його прекрасний шлейф залишиться на довго після того, як ви вийдете з кімнати.

Парфумована вода Mira Max "BLACK ARMY"

Це теплий деревне чоловічий аромат, заспокійливий і продуманий починається з м'якої верхньої ноти, яка складається з конопель і зелених акордів. Початкова нота плавно перетікає в серцеву ноту, яка включає в себе суміш тютюну, кави, деревних нот і смоли. Кінцева нота з ладану і агарного дерева, пом'якшують фінальне розкриття цього п'янкого і стійкого аромату.

Парфумована вода Cocolady "Sensual Man" серія "Феромон"

Cocolady "Sensual Man" натхненний свободою і жагою до життя - це енергійний парфум для волелюбного чоловіка. Початкова нота включає листя томата, лимон, мандарин, бергамот і водні ноти. Початкова нота плавно змінюється серцевої нотою, в якій представлені квіткові ноти, прянощі і чорний перець. Ці ноти в фіналі доповнюються благородними акордами амбри, шоколаду, кедра, мускусу і сандалового дерева.

Наступ осені гідний привід, щоб купити новий чоловічий парфум на осінь. Сподіваємося, що наш невеликий список чоловічих осінніх парфумів допоможе Вам вибрати максимально придатний парфум.

Модні чоловічі парфуми на осінь 2021 ви можете купити в нашому інтернет-магазині Mamozin. Доступні ціни на унікальні і оригінальні осінні аромати для чоловіків від українського виробника.