Аромат улюбленого парфуму хочеться відчувати якнайдовше. Спеціально для тих, кого засмучується, що запах швидко вивітрюється, ми підготували список простих порад як завдавати парфумів, щоб вони довше трималися. Як виявилося дуже багато залежить від способу нанесення, як Ви зберігаєте флакон із заповітними парфумами і як доглядаєте шкіру.

Як правильно наносити парфум на тіло?

Намагайтеся нанести парфумовану воду на шкіру тіла, перш ніж одягнутися. Це найпростіший і практичніший спосіб. Ароматичні речовини відразу вступають у реакцію зі шкірою, адже аромат здатний підлаштовуватись під фізіологію. Змішуючись із природним ароматом шкіри та поступово розкриваючись завдяки температурі тіла, парфум починає відчуватися своєрідно, яскравіше та збільшує свою стійкість. Виключається взаємодія парфуму з одягом, що дозволяє йому поступово вивітрюватись. До того ж, в окремих випадках, але парфуми можуть залишити плями на тканині, навіть якщо Ви використовуєте просто парфумовану воду.

Як закріпити парфуми?

Зволожуйте шкіру перед нанесенням парфуму. Парфумована вода буде більш стійка на жирному типі шкіри, ніж на сухій. Тому парфумерні бренди радять наносити на шкіру зволожуючі засоби без ароматизаторів. Якщо відчуття постійно зволоженої шкіри не завдає дискомфорту, то спокійно використовуйте цю пораду і відчуйте різницю. Влітку намагайтеся наносити на шкіру легкі зволожуючі засоби.

Куди краще бризкати парфум?

Якщо підійти до цього питання серйозно, то найкращі місця для несення парфуму – це пульсуючі точки тіла, де судини розташовані близько до верхніх шарів шкіри. Простим мовою, це ті місця, де Ви можете промацати власний пульс: шия, згин ліктя, за вухами, зап'ястя. Саме в цих місцях парфум пахне інтенсивніше і довше.

Як наносити парфум для шлейфу?

Використовуйте розпилювач і не розтирайте парфуми пальцями. Більшість жінок люблять спочатку нанести трохи парфумів на пальці, а потім розтерти його по шкірі. Парфуми не радять робити це. Таким нанесенням ви терете і можете пошкодити молекули, після чого аромат може змінитися і протримається недовго. Ми радимо застосовувати розпилювач та тримати парфуми на відстані 15-25 сантиметрів. Можна розпорошувати парфумовану воду в повітря і потім проходити через цю ароматну хмару.

Як покращити стійкість парфумів?

Незвичайний спосіб, але спробуйте наносити невелику кількість парфуму на гребінець перед використанням. Деякі парфумерні експерти вважають, що на волоссі аромат тримається краще, до того ж волосся, що приємно пахне, це вишуканий засіб спокуси. Не рекомендуємо наносити парфуми прямо на волосся, краще на щітку, а потім розчесати волосся. Завдяки цьому аромат добре розподілиться по поверхні волосся, що покращує стійкість парфумів.

Правильно зберігайте флакони з парфумами

У будь-якого виду парфумерії є три основні вимоги до зберігання: вологість, освітлення, температура. В ідеалі зберігати улюблені флакони в оригінальних коробках, де вони не будуть піддані прямим сонячним променям. Також приміщення в якому вони зберігаються має бути добре вентильоване та сухе.

Звертайте увагу на базові ноти під час вибору

Базові ноти – це основа будь-якої ароматичної композиції. Ці ноти здебільшого і відповідають за стійкість парфуму. Найдовше зберігаються аромати в базових нотах яких присутні: тропічні пачулі, солодка ваніль, сосна, мускус, благородний ладан, деревні ноти. Аромати в основі яких виступають цитрусові ноти, не мають високої стійкості. Тому завжди звертайте увагу на парфумерні композиції перед покупкою.

Стійкі, якісні та оригінальні парфуми від українського виробника Mamozin. Каталог налічує понад 400 одиниць продукції власного виробництва. Вся продукція має сертифікати якості та безпеки. Ви можете замовити парфуми за доступною ціною з доставкою по всій Україні. Доставка можлива будь-яким зручним для Вас способом.