Мінімальне оптове замовлення 1 499 грн
Укр
0 800 33 18 73
0 800 33 18 73 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
+38098 888 8584 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
+38063 888 8584 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
Графік роботи відділення:
Понеділок, п'ятниця
9:00 - 17:00
Субота, неділя
вихідний

Доставка і оплата

З 2017 року розпочав роботу MAMOZIN - інтернет-магазин авторської, ексклюзивної парфумерії. Компанія активно розвивається і вже зарекомендувала себе як відмінний виробник якісних ароматів. Продукти брендів COCOLADY і MIRA MAX завойовують любов в першу мить знайомства з ними!
Способи доставки
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ОДЕСІ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ОДЕСІ
Мінімальне оптовий замовлення від 1999 грн.
СЛУЖБОЮ ДОСТАВКИ
СЛУЖБОЮ ДОСТАВКИ
Компанія «Нова пошта» здійснює доставку протягом 3-х робочих днів.
Види оплат
ГОТІВКОЮ КУР'ЄРОВІ
ГОТІВКОЮ КУР'ЄРОВІ
ПІСЛЯПЛАТОЮ
ПІСЛЯПЛАТОЮ
ПЕРЕКЛАД НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ
ПЕРЕКЛАД НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ

 

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

1. Законом України «Про захист прав споживачів» (стаття 9) передбачається право споживача зробити обмін непродовольчого товару належної якості в разі, якщо: товар не підходить за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром, ін. Причини.

2. Набутий Товар не підлягає обміну і поверненню в наступних випадках:

  • з моменту придбання Товару пройшло більше 14 календарних днів;
  • з моменту покупки Товару не минуло 14 календарних днів, але товар був у використанні, порушена цілісність упаковки і / або комплектність, відсутні бирки / цінника і т.д.
  • товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції);
  • покупець відмовляється надати фотоматеріали бракованого і / або несправного на його погляд товару

3. Обміну / поверненню підлягає тільки новий товар, який не був використаний, не має слідів вживання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та у покупця є оригінал документа, який підтверджує покупку відповідного Товару.

4. У разі порушення будь-якого із зазначених пунктів, Адміністрація має право відмовити Покупцеві в обміні / повернення товару.

5. При відмові Покупця від товару Адміністрація повертає йому суму, сплачену Покупцем, за винятком витрат Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.