0 800 33 18 73
0 800 33 18 73 Гаряча лінія
Інтернет магазин
Пн - Пт 9.00 - 17.00
У вас немає товарів у кошику Додати товари з каталогу
0 800 33 18 73 Гаряча лінія
Інтернет магазин
Пн - Пт 9.00 - 17.00
Бренди компанії Mamozin
Оригінальні парфумерні композиції для жінок та чоловіків. У каталозі компанії представлені: нішева парфумерія, ароматичні олії, парфумерні тестери, парфуми для салону автомобіля, ароматичні дифузори для приміщень, ароматичні освіжувачі для текстилю та антисептики.
Наші бренди

Компанія Mamozin у 2017 році зареєструвала офіційно два великі бренди — Mira Max та Cocolady. Пройшовши всі етапи перевірок продукції на якість та безпеку, під цими брендами випустили кілька лінійок нішевої чоловічої та жіночої парфумерії. Але нам здалося цього замало. У співпраці з французькими парфумерними експертами компанія запустила у виробництво нові лінійки парфумерії. Каталог компанії поповнили парфумовані олії, парфуми для салону автомобілів, ароматичні дифузори для приміщень, парфумовані освіжувачі для текстилю.

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією на території України компанія запустила у виробництво власні парфумовані антисептики для поверхонь і шкіри.

На сьогоднішній день ми знаходимося на стадії підготовки виробництва ще одного бренду, який поповнить загальний каталог компанії Mamozin.