Як використовувати аромадіффузори

Спочатку дістаньте скляний флакон з ароматичною рідиною з упаковки. Там же ви знайдете очеретяні палички та інструкцію з використання продукту. Спочатку необхідно розкрутити декоративну кришечку від флакона, дістати захисну пробку, а потім повернути декоративний елемент на горлечко пляшки. Потім опускайте необхідну кількість паличок в рідину, в залежності від того наскільки інтенсивний аромат ви хочете.

Якщо вам подобається, щоб запах був максимально інтенсивний, рекомендується раз в 1-2 дня перевертати палички. Таким чином аромат буде активніше насичувати повітря в приміщенні.

Дифузор для будинку: як використовувати?

Ароматичні дифузори є універсальним парфумовані продуктом. Дифузор можна розташувати в будь-якій кімнаті у себе вдома. Він прикрасить приміщення і наповнить його елегантним ароматом, який назавжди запам'ятається вам і вашим гостям.

Рейтинг ароматичних дифузорів для дому та офісу від компанії Mamozin

Аромадіффузори Mira Max LOLLY-POP CANDY

як використовувати аромадіффузори

Аромат дифузора, який асоціюється з дитинством. Солодкий запах льодяників з нотами сиропу і солодкої вати. Вишуканий і витончений аромат, який огорне ваше приміщення за лічені хвилини і подарує йому фарби безтурботного дитинства.

*Додатково в упаковці тестер з ароматом Lolly-Pop Candy 6 мл

Аромадіффузори Mira Max Killing me Softly Premium Edition

аромадіффузори як працює

Цей аромат наповнить ваше приміщення глибокими і стильними нотами ладану, смоли і тютюну, які стають м'якше завдяки ніжної зелені. Він подарує приміщенню неповторний, унікальний почерк.

*Додатково в упаковці тестер з іншим ароматом 6 мл.

Аромадіффузори Mira Max Night Roses Premium Edition

аромадиффузор с палочками применение

Композиція прикрашена прекрасним жасмином і пряним мускусом не залишить вас і ваших гостей байдужими. Аромат кінцевої ноти, який розкривається трояндою з Непалу це межа мрій.

*Додатково в упаковці тестер з іншим ароматом 6 мл

Аромадіффузори Mira Max Blackberry Nights

дифузор для дому як використовувати

Цей ароматичний дифузор поєднав в собі ніжні квіткові відтінки і ноти соковитою і стиглої ожини. Неймовірна парфумерна композиція, яка дарує оптимізм і бадьорість на цілий день. Безтурботна фруктова фантазія і чарівна чорниця заповнять вашу кімнату.

Аромадіффузори Mira Max GINGER TONIC

аромадіффузори з паличками що це

Справжній і унікальний східний аромат пряного імбиру буде вам до смаку. У цьому диффузоре ми розкрили повний аромат імбиру з легкими нотами цитруса і меду.

*Додатково в упаковці тестер з ароматом Ginger Tonic 6 мл

Особливість аромадіффузорів Mira Max

Компанія Mamozin виробляє ароматичні дифузори виключно з натуральних парфумованих масел, які доставляються з півдня Франції. Завдяки високій якості складу, продукт позбавлений неприємних хімічних ароматизаторів. Аромадіффузори дарує ніжний приємний аромат на основі цінних органічних масел.