Мінімальне оптове замовлення 1 499 грн
Укр
0 800 33 18 73
0 800 33 18 73 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
+38098 888 8584 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
+38063 888 8584 вартість дзвінка згідно вашого тарифу
Графік роботи відділення:
Понеділок, п'ятниця
9:00 - 17:00
Субота, неділя
вихідний

Про нас

MAMOZIN - це український виробник парфумерії, який успішно створює парфумовані колекції власних брендів COCOLADY і MIRA MAX.

Компанія зібрала кращу команду фахівців, які щодня розробляють якісні продукти, здатні радувати і надихати.

Виробництво духів наших торгових марок дозволяє не тільки забезпечити клієнтів широким асортиментом якісної парфумерії, але також відкриває широкі перспективи для співпраці з нашим заводом безпосередньо від виробника.

Компанія ТОВ Мамозін успішно співпрацює з роздрібними мережами, великими інтернет-платформами, а також HoReCa.

Чому обирають нас

Компанія Mamozin розпочала свою роботу з 2017 року. Почавши з виробництва парфумерії для жінок і чоловіків під своїми брендами Cocolady і Mira Max, наша команда не зупинилася на досягнутому, і вже на 3-й рік своєї роботи, не просто істотно розширила асортимент, але і запустила абсолютно нові продукти: ароматичні дифузори для приміщень , парфумерні масла-освіжувачі для авто, антисептичні засоби, ароматичні композиції для домашнього текстилю, натуральні парфумовані масла з нішевими ароматами.

Чому обирають нас - 0 Чому обирають нас - 1 Чому обирають нас - 2 Чому обирають нас - 3 Чому обирають нас - 4

Парфуми наших брендів COCOLADY і MIRA MAX виготовлена з натуральних французьких масел найвищого ґатунку, що забезпечує чудовий шлейф і стійкість аромату. У своєму виробництві ми використовуємо сировину найбільшого європейського виробника Créations et Parfums (Saint-Cézaire-sur-Siagne, Франція). Виступаючи ексклюзивними дистриб'юторами Créations et Parfums, у Мамозін є можливість виробляти продукт без націнок, а також особисто відповідати за якість товару.

Créations et Parfums
Créations et Parfums - 0 Créations et Parfums - 1 Créations et Parfums - 2 Créations et Parfums - 3

Віддаючи перевагу ароматам нашого виробництва, Ви отримуєте сертифікований продукт, який успішно зарекомендував себе на українському ринку і отримує запити за кордоном.

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті компанії MAMOZIN! Дивитися каталог

На сайті компанії ви можете детально ознайомитися з інформацією про товар, а також погортати барвистий каталог, який розроблений нашими дизайнерами.

Команда компанії MAMOZIN поставила перед собою мету не просто створити якісний, гідний продукт, але і подарувати ті цінні, неповторні емоції, які роблять нас щасливими!

У свої аромати ми вкладаємо найкращі почуття, що допомагає творити і розвиватися!

Кожен день українська компанія MAMOZIN надихається вами! Як результат - в ваших руках чудовий флакон з дивним ароматом, здатний дарувати незабутні враження.